Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hračka

1. 7. 2012

 

 Vystoupí z auta a míří k jedné budově, náhodný kolemjdoucí by si jí sotva všiml, ale on jde rázným a sebevědomým krokem. Něco chce a to najde jedině tady. Chytí kliku a s tichým vrznutím otevře dveře. Na stěnách svítí jen malá světýlka, není třeba budit zbytečnou a tím i nechtěnou pozornost. Všude je ticho, chodbou se rozléhají jen jeho kroky. Dojde na konec a vydá se po vratkých schodech do druhého patra.

Rozejde se k jediným dveřím, ze kterých vychází chabé světlo, a ještě před nimi si nasadí na obličej černou škrabošku. Vejde a zjistí, že není první, kdo dnes bude „nakupovat.“ Usadí se do křesla, přehodí si jednu nohu přes druhou a v klíně si elegantně proplete prsty. Netrvá dlouho a do místnosti vejde žena ve středních letech, za ní jde ještě jeden muž, vedoucí na dlouhém vodítku asi deset chlapců. Každý má kolem krku obojek, v ústech roubík, ruce svázané za zády a úplně nazí. Zběžně si je prohlídne a tipuje, že všem bude kolem 15ti. Krásný věk, zaručující nezkušenost a o to víc zábavy.

Musí se pro sebe usmát, promne si bradu a začne přemýšlet, na co má dnes vůbec chuť. Vzhlédne opět k chlapcům a začne si je prohlížet a vybírat toho, kdo bude odpovídat jeho dnešním choutkám. Zastaví se pohledem na drobném blonďáčkovi, s modrýma očima, ze kterých nevinnost přímo čiší. Představí si, co všechno by s ním mohl dělat a už z toho se neuvěřitelně vzruší. Uzná, že nemá cenu přemýšlet nad ostatními, ještě by mu ho někdo mohl vyfouknout. Vstane tedy ze svého místa a přejde k němu. Chytne ho za bradu a natočí si jeho tvář k sobě. Bojí se, hodně se bojí, vidí ten strach v jeho očích. Ten strach, který se mu tolik líbí a kvůli kterému si vybral právě jeho.

Odepne z jeho obojku vodítko a zamíří k oné ženě. Do ruky ji vtiskne svazeček bankovek a ona na oplátku předá malý klíček od pout a drobný papírek, který obsahuje číslo, na které má tentokrát zavolat, aby si vyzvedli zboží. Dokonalý systém, žádná jména, žádné tváře, žádné trvalé kontakty, jen minimum informací. Jediné, co se nemění, je místo a čas nákupu. Vše je anonymní a nikdo se na nic neptá.

Sundá ze sebe dlouhý plášť a zabalí do něj svou dnešní koupi. Nahý by vzbuzoval až moc pozornosti, ještě mu sundá roubík, ale to všechen komfort, který mu dopřeje. Sice je bos, ale těch pár kroků k autu to vydrží.

Mladíček jde a mlčí. Když jej rodiče prodali kvůli dluhům a on skončil tady, bylo mu řečeno, že má držet jazyk za zuby. Nesmí nic říkat, je jen hračka. Nástroj k uspokojení choutek zákazníků. Tolik by chtěl začít toho muže přemlouvat. Přemlouvat ho, aby jej pustil, aby mu nic neudělal, nebo aby byl aspoň něžný. Ale nemůže, bojí se, on si může dovolit cokoliv, klidně ho i zbít, když nebude poslouchat.

Proč se to stalo právě jemu?

Nasednou do auta a rozjedou se domů. Muž dává pozor na cestu, sem tam koukne do zpětného zrcátka, aby zkontroloval osobu na zadních sedačkách, ale ta se nijak neprojevuje, jen sedí. Proto se jeho myšlenky začnou zaobírat tím, co všechno bude muset doma udělat a taky co všechno bude dělat s tím maličkým. Jéžiši, jak se už těší na ty společné hrátky!

Po patnácti minutách zastaví před luxusně vypadající vilou. Mladíkovi z toho přepychu málem vypadnou oči, ale hned se vzpamatuje, přece jen tu není, aby obdivoval krásy tohoto domu. Muž mezitím vystoupí a jde otevřít zadní dveře. Počká, až blonďáček vystoupí, zamkne auto a potom se rázným krokem vydá k domu. Mladík mu sotva stačí, jak dělá dlouhé kroky a on jen cupitá, navíc bos.

Otevře dveře domu a ocitnou se v prostorné chodbě, muž cvakne vypínačem a všude je najednou tolik světla, přece jen venku už je šero, tak o to víc je to v kontrastu a oči si na tu záři musí nějakou domu zvyknout.

Sundá z mladíka plášť a pověsí jej na věšák hned vedle dveří. Potom jej poněkud silněji vezme za paži a začne jej táhnout do patra. Mladíček, i přes strach, nic neříká a jde poslušně za ním. Vejdou do dalších dveří a ocitnou se v prostorné koupelně. Vše je laděno do bílo modré barvy a člověk se tu může jak vykoupat, tak i rychle osprchovat.

Muž vytáhne z kapsy klíček a odemkne mladíčkovi pouta, ten si promne bolavá zápěstí a vyčkává, co se bude dít.

„Osprchuj se a pak jdi těmihle dveřmi,“ promluví k němu stroze a poté odejde z místnosti oněmi dveřmi. Mladík tipuje, že budou vést do ložnice. Chvíli se jen tak kouká kolem sebe, napadne jej, že by mohl utéct, ale hned tu myšlenku zavrhne. Je nahý a stejně by daleko neutekl. Vleze tedy do sprchy a pustí na sebe příjemně teplou vodu. Umyje se nějakým sprchovým gelem, co tu najde na poličce, a stejně tak umyje i vlasy. Potom se otře do ručníku, co visí na tyčce hned u dvířek sprchy a vzhledem k tomu, že přišel nahý a žádné oblečení tu není, omotá si vlhký ručník kolem pasu.

Muž, když vejde do pokoje, rožně jen malé světlo. Vysleče si sako, rozváže kravatu a oboje jen ledabyle položí na křeslo u okna. Rozepne si knoflíčky u rukávů a ty si vyhrne nad lokty a potom rozepne i košili. Vytáhne jeden ze šuplíků obrovské skříně a prohlíží si všechny svoje hračky a přemýšlí, co všechno chce dnes dělat, co všechno bude potřebovat.

Klapnou dveře, jak mladík vejde do místnosti, muž se otočí za zvukem a pohledem spočine na dětsky vypadajícím těle. Dětské a přitom už vykazující první známky dospělosti, to se mu líbí. Pokyne rukou, aby mladík k němu přišel. Ten chvíli váhá, ale nakonec se nejistými kroky rozejde k muži.

Zastaví se asi půl metru od něj a bojácně se na něj kouká. Muž vstane a bez řečí stáhne chlapci ručník. Ten překvapením a studem vyjekne a drobnými ručkami si zakryje právě odkryté přirození. Muž chytne jeho ruky a odtáhne je, aby se mu naskytl pohled na bělostnou kůži a řídké ochlupení. Chloupky jsou jemné a světle hnědé a celé to působí hříšně nevinně. Mlsně se olízne, až se chlapci divoce rozbuší srdíčko, jak nebezpečně to vypadalo.

Stále drží jeho ruce a prohlíží si ho. Důkladně, od hlavy až k patě. Mladík zatím červená pod jeho pohledem, je mu to nepříjemné. Jemu jasné, že od tohodle pohledu si nemůže slibovat nic nevinného. Bojí se toho, bojí se toho, co na něj ten muž chystá.

Rozejde se k posteli a chlapce táhne za sebou, poté jej trochu nešetrněji hodí na postel a vrátí se zpět k šuplíku, aby si z něj vzal všechno, co bude chtít použít. Mladík si mezitím sedne na postel a ustrašeně sleduje toho muže. Ten se vrátí k němu a v očích mu divoce žhne oheň. Položí něco na stoleček u postele a skloní se k mladíkovi.

Divoce se vrhne na jeho rty, mladík to nečeká, tak ani nestihne zabránit vniknutí jeho jazyka do svých úst. Muž, zatímco jej líbá, přemístí jeho ruce nad hlavu, poté se od něj odlepí. Ze stolu vezme kovová pouta a než se mladík naděje, má ruce připoutané k čelu postele. Potom ještě vezme ze stolu roubík, přiloží ho chlapci k ústům a vzadu mu jej zaváže. Mladík se na něj vyděšeně kouká, zkusí pohnout rukama, ale opravdu jsou pevně připoutány. Ještě že má volné nohy. Ví, že by se neměl bránit, ale pud sebezáchovy a strach z toho muže je větší, než strach z případného trestu za neposlušnost.

Muž si zatím prohlíží to stvoření, které si zrovna připoutal k posteli. Opravdu je krásný a dnes mu bude vyhovovat. Opět se k němu skloní a začne jej líbat, lízat a kousat na krku. Nijak jemně, něžně či romanticky, právě naopak. Dravě, jako zvíře, které se snaží roztrhat a pozřít svou kořist, nechávajíc za sebou rudé značky, jakožto důkaz svého počínání. Opakuje to několikrát, jako by se jej opravdu snažil sníst. Ale jde jen o ten požitek, který mu to přináší

Opře se rukama vedle mladíkovi hlavy a zkontroluje svou práci. Kouká se na mladíkův červený krk, kde se rýsují zřetelné otisky jeho zubů. Musí se spokojeně usmát. Potom se zadívá do mladíkovy tváře. Oči pevně semknuté, tváře červené, patrné stopy po slzách a kvůli roubíku i malá slina na jeho bradě. Skloní se k němu, aby ji mohl slíznout, dokonce chvilku uvažuje, že mu ten roubík sundá, aby se zas mohl ponořit do těch jeho rtů, ale nakonec si to rozmyslí. Ještě je čas, sundá mu to, až si bude stoprocentně jistý, že bude křičet z plných plic a prosit ho o smilování.

Tohodle chce dosáhnout, po tomhle touží.  Po bolestné agonii chlapce pod ním, aby on sám mohl dosáhnout té sexuální agónie a plného uspokojení. Je to perverzní? Ano je, ale on takový je… vždycky takový byl a nebude to měnit, vlastně to ani nechce, protože nic jiného mu nemůžu přinést takovou rozkoš, jako utrpení člověka, se kterým se miluje…

Vrátí se k tomu božskému tělu pod sebou, ale tentokrát se rozhodně věnovat jeho bradavkám. Jednu začne lízat, sát a kousat. Sem tam za nic zoubkama zatahá, aby ji pak mohl zuřivě sát a pak ji jemně polaskat jazykem. To je ten správný kontrast mezi bolestí a něžností. Rukou se věnuje té druhé a používá podobného stylu. Mne ji mezi prsty, aby ji následně silně stiskl, až se tělo pod ním začne cukat a uslyší tlumené výkřiky, aby pak po ní jemně projel jen polštářky prstů. Takhle se střídavě věnuje oběma bradavkám.

Mladík neví, jestli má mít oči široce otevřené anebo je mít zavřené. Ale ani jeden způsob mu nepomáhá od té šílené bolesti, kterou mu způsobuje ten muž. Pláče a nebýt překážky v ústech jistě by si vykřičel hlasivky. Krk jej bolí od kousanců a bradavky od nešetrného zacházení. Tolik si přeje, aby to všechno skončilo, ale podvědomě tuší, že tímhle to teprve začíná, že by se měl připravit na větší hrůzy.

Už zase je to pro něj málo, trápení bradavek mu nestačí. Proto se kousáním a lízáním přesune níž, až na bříško chlapce. Rukama se posouvá po jeho bocích a nehtama za sebou nechává červené škrábance, až nakonec silně zatne nehty do jeho jemné pokožky. Chlapec se bolestně prohne a opět se pokusí o něco jako výkřik.

Muže se ovládá jen tak tak, pohled na bolestně se svíjející tělíčko je až příliš vzrušující, ale musí to vydržet, vždyť je to teprve začátek a to lepší na něj teprve čeká. Podebere nic netušícího chlapce v kolenou a tím se mu naskytne krásný pohled na malý růžovoučký otvůrek. Uzoučký vstup, který mu za chvíli přinese neuvěřitelnou slast, až se do něj hluboko ponoří.

Skloní se k zadečku a silně kousne mladíka. Ten se začne škubat ve snaze se osvobodit, ale muž jeho nohy drží až příliš silně. Muž, jako by si ani nevšiml pohybu chlapce, pokračuje ve své činnosti. Líže ten lákavý vstup, sem tam na něj lehce zatlačí, aby pak se pak jazykem dostal od otvůrku až na varlata, které žužlal a kousal, jak se mu zlíbilo. Nevnímal bolestné skučení chlapce, nebo vlastně vnímal, ale o to mu právě šlo. Miloval ten zvuk a vzrušoval jej ještě víc. Začal lízat třísla a pomalými kousanci postupoval po stehně až ke kolenům.

Když se svou prací spokojen, pustí mladíkovi nohy a skloní se nad jeho obličej. Ten je ještě červenější, tváře ještě mokřejší od slz a v očích ještě více strachu a bolesti. Jako odměnu za ten krásnej pohled, kterým ho mladíček obdařuje, se opět skloník jeho krku a počastuje ho další rudou značkou.

Potom se dá zpracovávání jeho chlouby. Stáhne předkožku a silně stiskne penis v dlani. Chlapci div nevylezou oči z důlků, z toho pocitu. Muž přejede palce po žaludu a pak párkrát zapumpuje rukou. Ten mladíček je opravdu nevinný, stačilo pár pohybů a jeho penis už je naprosto tvrdý.

Mladík se vyděšeně kouká, co se to sním děje. Takový pocit ještě nikdy nezažil. Ví, že by se mu to nemělo líbit, ale jeho tělo reaguje jinak, reaguje na podněty, které dostává od toho muže. Chce se mu plakat ještě víc, je mu špatně ze sebe samého, že nedokáže ovládat ani vlastní tělo.

Muž se opět spokojeně usměje, když vidí, jak se mladíkova chlouba tyčí do výšky. Toho chtěl dosáhnout, takže teď může přistoupit k dalšímu kroku. Natáhne se ke stolu a vezme z něj hedvábnou stužku. Tou začne pečlivě omotávat mladíkův penis těsně u kořene a na závěr tam zaváže maličkou mašličku. Je spokojený, teď mladíček vypadá jako dokonalý perverzní dáreček, už jen rozvázat a ošukat.

Muž se dá do kouření mladíkovi chlouby. Nejdříve jen pomalými, táhlými pohyby. Později přidá na rychlosti, aby se opět skoro zastavil. Kouše ho, aby jej pak sál. Stáhne předkožku a jazykem kmitá po hlavičce žaludu.

Mladík nechápal, proč mu tam uvázal tu stužku, ale teď už to chápe. Jak jím projde silná vlna vzrušení, který se prožene celým tělem, aby skončila v jeho tříslech, ale dál už se nedostane. A to vše jen kvůli té zpropadené stužce. To vzrušení je už k nevydržení. Ten muž mu neustále mění tempo, a když jen lehce kmitá po jeho špičce, tak je to naprosto…. Áhnnn…. Tolik by chtěl dostat ten tlak ze svého těla, ale muž s ním má ještě další plány a takové uvolnění mu nedopřeje, alespoň prozatím.

Líbí se mu, jak se mladíček svíjí jak žížala na háčku a jeho vlastní chlouba mu dává jasně najevo, co chce. Vypustí jeho penis z úst a dá se do svlékání vlastního oblečení. Mladík se podívá, zřejmě chtěl zjistit, proč muž přestal, ale když vidí, jak se svléká a pak uvidí ten jeho tyčící se penis, zděšením vytřeští oči. Jako by se mu opět projasnila mysl a on si uvědomil, co se tu děje a že tenhle naprosto cizí muž, jehož tvář ani nezná, protože je stále schovaná pod tou škraboškou, se do něj chystá narvat něco šíleně velkého. Chce se odsunout, ale připoutané ruce mu to nedovolí a tak se mu jen podaří, posunout se kousek na posteli, ale to je málo platné, stejně je tu vystavený jak na podnose a čekajíc, kdy si jej ten muž vezme.

Muži se líbí jeho strach. Chytne mladíka za boky a stáhne ho na místo, kde před tím ležel. Ještě párkrát olízne mladíkův penis po celé délce, ale je si vědom toho, že i on potřebuje určitou péči.

Sundá mladíkovi roubík z úst a on už toho chce využít, aby něco řekl, ale s něčím podobným muž počítal a tak jej okamžitě začal líbat. Dravě plení jeho ústa, že mladíkovi šílenou rychlostí dochází vzduch a má pocit, že se za chvilku udusí. Muž vsaje jeho spodní ret a zkousne ho, a vzhledem k tenké kůžičce se mi jej podaří lehce prokousnout. Mladík bolestně zaskučí, a pramínek krve mu začne téct po bradě. To je pro muže nehorázné plýtvání a tak se dá do slízávání té vzácné tekutiny. Ale kvůli líbání mu ten roubík nesundal.

Přestane ho líbat a přesune se k němu blíž, tak aby jeho vlastní úd byl blízko mladíkovi pusinky. Ten se na něj nejdříve nechápavě kouká, ale když mu dojde, co po něm chce, začne záporně kroutit hlavou a pevně semkne rty. Na tohle muž nemá náladu, je netrpělivý a nemá rád neposlušnost. Chytne mladíka za vlasy a trhne jimi dozadu. Mladík vykřikne a toho muž okamžitě využije, aby mu strčil svůj penis do pusy.

Mladík se mále udáví, jak mu jej muž strčí hluboko. Nijak nebere na mladíka ohled, stále ho surově drží za vlasy a pánví pohybuje proti jeho ústům. Mladíkovi se na tváři objevují nové slzy, vadí mu to, dáví se a muž mu až příliš silně tahá za vlasy.

Muž je jak v transu, konečně si užívá i on, je mu jedno, že si to bere násilím. Teď se snaží aspoň trochu uspokojit. Jen by se chlapec mohl trochu víc zapojit, ale… Otevře slastně zavřené oči a pohlédne dolů do tváře mladíka. Ten se na něj kouká bolestným pohledem a do toho, když vidí, jak jeho úd mizí v té malinké pusince, zrychlí ještě víc svoje tempo a stále hledí do těch uplakaných očí prosící o konec. Dopřeje mu jej. Silněji zatáhá chlapce za vlasy, jak se snažil dostat ještě hlouběji do jeho pusinky, a stačí poslední příraz a jeho vzrušení exploduje v mladíkově pusince.

Ten má co dělat, aby se nepozvracel, jak cítí v ústech tu nechutně hořkou tekutinu, ale mužův úd v jeho ústech a ruka v jeho vlasech mu znemožňují, aby se odtáhl a vše vyplivl. Tak je nucen všechno spolknout. A když konečně má volná ústa, hlasitě se rozkašle.

Muži se na tváři rozlije slastný a uspokojený úsměv. Tohle bylo dokonalé, hlavně ten konec si užil, když se díval do mladíkovy tváře.

Mladík tiše vzlyká. Tohle se mu nelíbilo a celé to bylo nechutné. Přeje si konec, chce utéct, ale nemůže…

Sleduje muže, jak se opět natahuje ke stolku. V jeho ruce se objeví silikonový vibrátor obřích rozměrů. Muž mu jím zamává před očima a na tváři má všeříkající ďábelský úšklebek. Olízne mu špičku a začne jím kroužit kolem mladíkových bradavek. Ten je se strachem sleduje mužovo počínání. Muž je zatím uspokojen a tak má opět hrací náladu, štěstí pro mladíka, ale i když…

Skloní se k jeho tváři a rukou mu stiskne čelist a tím jej donutí otevřít pusu. Potom mu tam zasune onen vibrátor a nechá mladíka, aby jej naslinil. Mladík se snaží ucuknout, ale sevření jeho čelisti je až příliš silné a bolestivé.

Když muž usoudí, že je to už dostatečně nasliněn, vytáhne vibrátor z mladíkových úst a opět mu jednou rukou podeberu nohu, aby měl opět ten dokonalý pohled na ten vstup do jeho těla. Začne vibrátorem jen lehce kroužit kolem toho otvůrku. Zapne první program, což jsou jen slabé vibrace.

Mladík se zachvěje, pod tím zvláštní pocitem. Opět neví, jestli se mu to má líbit nebo ne…

Pozoruje mladíka, jak se chvěje. Jak slastně přivírá oči a kouše do rtu. Jeho stále neuvolněná chlouba s mašličkou se tyčí a mužem opět projde vlna vzrušení. Bez varování zasune vibrátor do mladíka. Surově, bez přípravy a jakéhokoliv upozornění.

Pokojem se rozlije hlasitý výkřik plný bolesti. Mladík má vytřeštěné oči, slzy tečou proudem a z hrdla se derou další a další vzlyky smíšené s tichými prosbami o konec.

Někomu by to trhalo uši i srdce, ale ne tak muži, svírající hračku v ruce, jež způsobila tuhle mladíkovu bolest. Tohle chce, tak se mu to líbí a krev kolem mladíkova otvůrku je jen vítaným bonusem. Vibrátor zatím lehce vibruje, ale to není ono a tak zapne druhý program a vibrátor se začne všemožně kroutit v mladíkově nitru.

Kvůli tomu se mladík taky začne všemožně svíjet. Bolí to, ale občas se to otře o něco v jeho nitru, z čeho mu naskakuje husí kůže a vzrušený třas prostupuje celým jeho tělem a opět končí v tříslech, kde nemůže dál.

Sleduje to… tu mladíkovu rozpolcenost mezi bolestí a slastí. Pustí vibrátor a nechá ho jen tak ponořený do chlapcových útrob. Pustí jeho nohu a opět uvězní mladíkovy rty ve vášnivém polibku. Nevadí mu, že mladík nijak neodpovídá, na to jsou jeho rty až moc sladké, aby se nad takovou věcí pozastavoval. Zatímco jej líbá, začne rukou zpracovávat mladíkovu stále neuvolněnou chloubu. Nakonec se jej opět rozhodně kouřit a tak se skloním k jeho penisu a opět jej celého pohltí. Promne jeho varlata a sem tam zatlačí na vibrátor trčící z jeho těla.

Mladík opět neví, co vnímat. Je to až příliš mnoho vjemů a jeho otupělý mysl nestačí všechno správně zpracovávat. Muž se opět vzrušil a chce dojít k již druhému vyvrcholení, přičemž mladíkovi nedopřál ještě ani jedno uvolnění.

Už moc dlouho se trápí, moc dlouho si s ním hraje… Vypne vibrátor a vyndá jej z mladíkova těla. Ten se uvolní, jak všechny vjemy opadly, ale zničehonic je přetočen na břicho. Kvůli poutům je jen opřený i lokty a zadeček vystrčený směrem k muži. Ten si užívá nově naskytnutého pohledu. Otvůrek, už lehce roztáhnutý a kolem dokola červeňoučký z dráždění a se zbytky krve.

Silně chytne mladíka za boky, až mu zbělají klouby, a na jeden příraz do něj pronikne. Mladík opět vykřikne. Myslel si, že horší bolest už přijít nemůže a že z té hračky bude dostatečně roztáhnutý, ale i tak nebyl na tenhle vpád dostatečně připravený a roztažený.

Nehejbe se, jen má slastně zavřené oči a vychutnává si toho uzoučkého prostoru, který obklopuje jeho penis. Ale z tohoto pocitu nemůže žít dlouho, a proto se po chvilce začne pohybovat. Nejdřív pomalu, aby se vydráždil na maximum.

Mladík se kouše do rtu a snaží se nevnímat opětovnou bolest v konečníku. V pěstičkách svírá prostěradlo, jak se snaží nějak ventilovat svou bolest, kromě vzlyků a proseb o rychlé ukončení jeho trápení.

Zrychluje svoje tempo, ten mladík ho až příliš vzrušuje. Neustává v pohybech, ale skloní se k mladíkovi a nalepí se na jeho záda. Jazykem přeje po jeho páteři až ke krku, kde si to zamíří k oušku, které nejprve olízne, aby jej pak následně kousl. Mladíček se snaží odvrátit od něj, ale to si muž nenechá líbit, vjede mu rukou do vlasů a trhne jeho hlavou tak, aby měl opět dokonalý přístup ke krčku a oušku.

Potom se rukou přesune k jeho bradavce a začne za ni tahat a zoubkama mu začne okusovat ramena a zanechávat za sebou další značky. Mladík se prohýbá v zádech, už je toho na něj moc, přeje si konec…

Z bradavky se rukou přesune k penisu a začne jej třít. Mladík slastně vzdychne, poprvé a nejspíš naposled, když si to uvědomí, skloní hlavu a zakousne se do zápěstí, aby se to už neopakovalo, ale i přesto to pro muže byla rajská hudba, která lahodí jeho uším a podporuje jeho chtíč.

Cítí, že se za chvilku udělá, ještě zrychlí přírazy a v jednu chvíli uvolní stužku na mladíkově údu. Nečekané uvolnění, nashromážděné vzrušení a jeden pohyb ruky. Mladík se s výkřikem udělá, prohne se v zádech a vystříkne do ruky muže a zašpiní i prostěradlo. Stáhnutí svalů konečníku udělá taky své a muž udělá ještě pár přírazů a i on naplňuje mladíkovo tělo.

Setrvává v jedné pozici a čeká, až se veškeré jeho sperma dostane do mladíka a užívá si doznívající orgasmus. Poté z něj výjde a mladík se vyčerpáním svalí na postel, nic nevnímá, bere to jako vysvobození, jen z očí se mu spustí další proud slz. Muži však ještě chybí něco, přesune se opět k hlavě chlapce a strčí mu svůj úd po pusy a nechá se od něj důkladně očistit. Ještě jedno kousnutí do krku, jako svůj podpis a poté zamíří k telefonu a z kalhot vtáhne malý papírek a vytočí číslo na něm. Chvíli to tůtá a poté se ozve ženský hlas…

„Jsem hotový, můžete si pro něj přijet…“

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

↓↓↓

(Deni, 25. 1. 2016 17:35)

Aj keď to už čítam asi po 20x, vždy ma to baví:3 :DDD

?

(Mimi, 31. 8. 2014 8:13)

Ja vim ze je to ujety, ale vsechny sme tak trochu ujety kdyz to cteme :D cjtela bych se zeptat... funguje ta maslicka? :DD

Re: ?

(bětka, 12. 9. 2014 17:36)

Když je hodně utažená, tak ano :) ale zároveň nesmí být moc

krutopřísně megahustý

(Fidorka, 26. 8. 2014 21:31)

Dobrej nápad, super zpracování, čtu to stále dokola, prosím pokračování :)))

Kruté?

(Hotane, 30. 4. 2014 22:14)

Toto vám príjde krute? Fajn bolo to trocha ostrejšie ale mladý môže byť ešte rád že to nič také strašné nebolo a že to tak rýchlo skončilo :D ale poviedka krásne napísaná veľká chvála :)

Hračka

(Dokuzacki, 10. 8. 2013 17:02)

Kruté a jednoduché.Nebyl tam vylíčen pořádný děj,a proto pro nápravu a lepší ending přidávám,že by měla být druhá část.Jinak dobrý nápad na příběh.

wowwwwwww

(hime, 7. 7. 2013 0:05)

prosím pokračování prosím bylo to dokonalé ale smutné !!!!!!!!!!! musís pokračování napsat prosim prosím !!!!!!!!!!!!!

...

(Yuki, 28. 2. 2013 22:25)

jo konečně něco trochu tvrdšího...vážně si začínám myslet že jsem trochu ujetá :D určitě víte jak to myslím...prosím napiš ještě něco takovýho a myslím si že by to vážně chtělo pokráčko :D

Re: ...

(hime, 7. 7. 2013 0:02)

přesně ja asi taky !!!!!!!!!!!!!!

...

(W, 7. 7. 2012 18:55)

:o/

Waaau

(W, 6. 7. 2012 0:03)

Já bych k tomu 18+ dopsala i Hard,
aby to s některými slabšími povahami nešlehlo ;-)
Taky se přimlouvám za pokračování ^^

To snad néééé

(Frux, 3. 7. 2012 11:29)

Katy-chaaaan takhle to nemůžeš nechat! Co ti ten blonďáček udělal, že takhle trpí?
No mně se to líbilo, ale na druhou stranu mi ho líto :(
Musíš napsat pokrááčko. Musííííš!! :D

Uáááá

(Mysticia-sama, 2. 7. 2012 20:08)

Prosím bude pokračování? To je od něj hnusné, ale někteří to tak dělají ;-( Přeju tmu klukovi, aby se ho ujal někdo kdo ho bude milovat a nebude dělat jenom hračku...

Hračka

(DRAGONA1212, 2. 7. 2012 16:53)

takle prece nemuze skoncit pokractko plssssssssssssss at to dopadne dobre...

..................

(Rhea, 2. 7. 2012 16:53)

Nevím, co na tohle říct. Je mi toho kluka neskutečně líto. Nemáš pro něj něco lepšího? Něco, kde by už nemusel trpět?

nový obrázek se mi líbí

(katka, 2. 7. 2012 15:24)

moc hezky napsaná povídka ,tvrdá ale člověk by řekl že i takový je bohužel život

..........................

(Yukiko, 2. 7. 2012 14:38)

krutý!! v obou dvouch smyslech. napis jeste neco takovyho! sice jej to hodne tvrdy ale je to bozi! nejvic s tim vibratorem :D jsem divna co? :D doted jsem si namyslela ze mam takovy choutky! :D

:(

(Lucka, 2. 7. 2012 11:09)

Na můj vkus to bylo moc krutý. Sice, když se od toho distancuji, tak je to moc hezky napsaná povídka, ale až příliš krutá.

>.>

(Cheer32, 2. 7. 2012 7:44)

Ooo Katý, to je moooc brutální. Chudáček malej, tys mu to dala teda sežrat, to ti řeknu, chudinka. Ále i tak moc pěkný ^w^ Cheer ráda brutalitky OwO Ale něžné zacházení také miluje >.> Hezký!! ^w^

O_o

(L., 1. 7. 2012 22:43)

Ž-ženský?! Ty ses zbláznila... to je jasný! SM a chlap s ženským hlasem! Nemění náhodou pohlaví?
Ty máš prostě talent nás na konci překvapit. Až pak jsem si uvědomila, že ten chlap celou dobu nepromluvil... zatraceně, tady jde vidět, že celou dobu dávám pozor jen na jedno...
Hm... myslím, že se budu muset jít zchladit. Musím být rudá až tam, kam mu to strkal/a...