Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cherry

6. 3. 2012

Spokojeně mlasknu při pohledu na sebe. Dnes mi to fakt sluší, zhodnotím svůj vzhled ve velkém zrcadle. Svoje dlouhé červené vlasy mám vyčesané na temeni do vysokého culíku. Oblečen jen do něčeho podobnému korzetu černé barvy, přičemž mám zakryté jen bříško a část hrudi a moje bradavky jsou nestydatě vystavené. Jednoduchý černý tanga a podvazkový pás, který má k sobě místo punčoch připevněné černé latexové kozačky, jež mi sahají až do půli stehen.

Otočím se, abych se ujistil, že můj zadeček je stále sexy, a když usoudím, že ano, posadím se na malý taburet. Sáhnu ke stolku, ze kterého vytáhnu černou tužku na oči, a dám se do vytváření dokonalé linky na mém horním víčku. Za ty roky už v tom mám praxi a zvládám to líp než kdejaká ženská. Odložím tužku a tentokrát se natáhnu pro třpytivý pudr s drobnými flitry. Nanesu trochu na tváře a víčka. Na závěr jen trochu bezbarvého lesku a jsem téměř hotov.

Vstanu a přejdu na druhou stranu mé šatny, vysunu jeden šuplík menší komody v rohu a vytáhnu z něj latexové rukavičky bez prstů a sahající až nad loket. Nehty jsem si přelakovával už včera a tak se tímhle nemusím zdržovat. Ta rudá nádherně ladí s mými vlasy a zároveň je v dokonalém kontrastu k mému…oblečení…nebo jak to nazvat…

Poslední kontrola, a když usoudím, že všechno je v pořádku a já už ničím nemohu svůj vzhled vylepšit, vyjdu na chodbu a zamířím na plac.

„Jdeš na to?“ zeptá se mě jeden z pomocníků za barem. Pravděpodobně šel do skladu pro zásoby, soudě podle krabice v jeho rukách.

„To si piš, cukroušku, dnes mám v plánu to pořádně rozjet,“ odpovím mu vesele a nezapomenu na něj škádlivě mrknout. On se hlasitě rozesměje, „To je mi jasný, ty to nudně neumíš a proto tě taky zákazníci milují,“ a se stále pěkným úsměvem se vydá i s nákladem směr bar.

Musím se pro sebe usmát. Je to pravda. Zákazníci mě milují a velká většina z nich chodí do tohoto podniku jen kvůli mně, proto si mě taky šéfík pěkně hlídá a dává pozor, aby se o mě nesnažila konkurence. Ve městě je několik gay-strip barů, ale odvážím se tvrdit, že my patříme na špici, jako pomyslní vítězové. Dojdu k baru a mávnu na Mickyho, našeho barmana, ať mi nalije pití. Ten kývne, že ví, a netrvá dlouho a přede mnou se objeví sklenice s vodkou a džusem, pokaždé si dávám to samé. Jedna z výhod tohoto povolání, pití je buď na účet podniku, nebo vás zvou zákazníci.

„Hmmm, Cherry, dnes ti obzvláště sluší,“ osloví mě mým „uměleckým jménem“ a přitom mě nezapomene mlsně sjet pohledem od hlavy až dolů.

„Děkuju, ale ty si nech zajít chuť,“ setřu ho zvesela a upiji. Takhle se škádlíme v jednom kuse, on je kocour a já miska smetany, na kterou nemůže.

„Škoda, a zrovna dnes jsi tak k nakousnutí,“ odvětí mi, ale už musí běžet, aby se věnoval zákazníkům, chtivých alkoholu.

Zběžně se podívám po podniku, je ještě celkem brzo, ale už je tu hodně lidí a věřím, že do půlhodiny bude našlapáno a vyhazovači už nebudou pouštět. Kopnu do sebe zbytek pití a s lehkým zaduněním ji položím na barový pult a mávnu na Mickyho, že odcházím. Ten mi oplatí stejně a nezapomene poslat vzdušnou pusu. Ušklíbnu se, mám se k odchodu, když kolem mě projde opět ten pomocníček a já neodolám a laškovně ho štípnu do zadku. Ten povyskočí a nejspíš chce vyhubovat tomu opovážlivci, ale když uvidí mě, jen se zářivě usměje a pokračuje dál v cestě do skladu. Musím se smát, heterosexuálové by v takovém podniku opravdu neměli pracovat. Vlastně kromě jeho, zvukaře a kuchaře jsou v našem podniku všichni zaměstnanci gayové.

Zamířím si to do zákulisí, kde sedí náš zvukař, ten má na starost hudbu během našich vystoupením, jinak máme hned u parketu roztomiloučkého a mladičkého dýdžeje. Podám mu CDčko s mou hudbou. Aniž by se přestal věnovat svému pultíku, jej ode mě vezme a s lehkým zamručením se dále věnuje monitoru svého notebooku.

Na jevišti je zrovna jeden z našich nováčků a musím uznat, že je dobrej a že zákazníkům se líbí, ale aby dohnal mě…to se bude muset ještě hodně snažit a spoustu se toho naučit, i když chápu, že ne každej má žaludek realizovat vystoupení mého kalibru.

Ozve se potlesk a netrvá dlouho a kolem mě proběhne ten mladík. Vidím, že za tangama, které mu jako jediné zbyly, má zastrkáno opravdu dost bankovek a zbytek sbírá na podiu a kolem jeden pomocníček. Musím se usmát, když si vzpomenu na svoje začátky, jsou to už čtyři roky, co jsem tu začal, a když porovnám svou situaci tehdy a teď, tak se mám jako král.

Schovaný v zákulisí můžu vidět, že podnik se opravdu naplnil během chvilky, aby ne, když za chvilku mám vystoupit já. Prohlížím si zákazníky a vyhlížím si svou „oběť“. Je z čeho vybírat, ale mě padne do oka skupinka sedící u jednoho z postranních stolů. Je jich asi pět a všichni jsou oblečení v oblecích.

´Myslím, že už mám vybráno…´ Napiju se z minerálky, která tu je pro mě nachystaná, a zhluboka se nadechnu, potom dám znamení naproti sedícímu zvukaři a ten mi tam okamžitě pustí moji skladbu. Zazní první tóny a hluk utichne, všichni stočí pohledy na pódium.

http://www.youtube.com/watch?v=RQa7SvVCdZk

Miluju pozornost a jen co přijde moje chvíle, plný energie vlítnu na pódium. Všichni začnou tleskat a hlasitě pískat. Ihned se dám do tančení své dokonale nacvičené sestavy. Sexy pohyby, svůdné svíjení u tyče, nic nechybí a netrvá dlouho a všichni jsou ve varu a je cítit opravdu velmi žhavá atmosféra, skoro se divím, že požární hlásiče ještě nezpustili poplach. Bankovky lítaj vzduchem a nenechaví zákazníci se mě snaží při jakékoliv příležitosti dotknout. Nevadí mi to, možno proto mám tolik obdivovatelů, nebo že by to bylo úplně kvůli něčemu jinému… První skladba dohraje a hned na to začne hrát další.

http://www.youtube.com/watch?v=bESGLojNYSo&ob=av2n

Teď je čas na vrchol mého vystoupení, které celé trvá sotva patnáct minut, ale všichni jsou tu jen kvůli němu. Svou pozornost přesunu na onu skupinku, kterou jsem si vybral. Všichni, kolem kterých projdu bez povšimnutí, si hlasitě povzdechnou, je jim jasné, že dnes se mojí pozornosti nedočkají a budou připraveni o moje extra číslo, ale i tak nikdo neodejde. Když se nemůžou zúčastnit, tak se chtějí aspoň dívat, a že je na co…

Svůdně, pohybem dravé a divoké šelmy, se ubírám k onomu stolku a podle jejich výrazu soudím, že jsou tu nejspíš poprvé a nemaj o ničem ani páru, tím líp pro mě. Jsem už u nich a vůbec s ničím neotálím a už jednomu sedím obkročmo na klíně. Nejdřív moc nechápe, ale když se mu začnu vlnit na klíně a tím ho i dráždit, neodolá a chytne mě za boky a tlačí mě ke svému už probuzenému penisu, abych se o něj třel ještě víc. Rozvážu mu kravatu a zkušenými prstíky mu rozepnu pár knoflíčků. Odhalím mu kus kůže a okamžitě se mu na nic přisaju. Slyším jen tiché vzdechnutí a musím se pro sebe usmát. Všichni jsou stejní, stačí jim tak málo. Vrhnu se na jeho rty a hladově ho políbím. Potom se zvednu a smyslně se zavlním, přičemž odhodím svůj svršek.

Zaměřím se na dalšího a než se stačí vzpamatovat, už jej vášnivě líbám. Téhle činnosti se však nevěnuju dlouho, mám jiné plány a než se mladík naděje, má rozepnuté kalhoty a já mu zpracovávám jeho tvrdou chloubu. Vzdychne o poznání hlasitěji než jeho předchůdce, ale není se čemu divit. Vezmu ho do úst a můj zkušený jazýček začne vykonávat práci, kterou zná tak dobře - ne že bych byl nějaký prostitut a nechával si platit za sex, jen mě baví škádlit zákazníky a pro mě to znamená nezávazné odreagování. Opravdu mi stačí chvilička a pár zaručených pohybů a on se mi udělá do pusy. Ještě mu věnuju jeden žhavý polibek a naprosto omámeného ho opustím. Svůdně si sundám tanga a tak je světu vystavena na obdiv moje vzrušená a dokonale vyholená chlouba.

S jiskřičkami v očích si to zamířím k poslední mé oběti ve skupince, ta se bude mít asi nejlíp a ostatní mu budou jen tiše, možná i hlasitě, závidět. Sednu si na něj a políbím ho, přičemž vezmu jeho ruku a namířím si to s ní ke svému penisu. Tenhle vypadá, že je víc při smyslech a tak jakmile se mě dotkne, začne mě horlivě třít. Poprvé za tenhle večer se nemůžu ubránit slastnému zasténání. Stejně jako u prvního, i jemu rozvážu košili a během minutky mu ožužlávám jednu z bradavek, a dále se dám do rozepínání jeho kalhot a už jej hladím po celé délce jeho naběhlého údu.

Vzrušeně zasténá a ještě víc zrychlí tření mého penisu, už to nehodlám prodlužovat, stejně se pomalu blíží konec mého vystoupení. Z kozačky vytáhnu kondom a obratností profesionála mu jej nasadím. Nasliním si prsty a obkroužím si jimi svůj otvůrek. Dám pryč jeho ruku a než stačí cokoliv říct, už na něj nasedávám. Nebolí to, přece jen to není moje poprvé, ale na plnost ve svém konečníku si přece jen musím zvyknout, to však netrvá dlouho a já se dám do zběsilého vysedávání. Není to nijak moc namáhavé, protože můj milenec mi s vysedáváním nadšeně pomáhá a čím dál tím víc zrychluje. Když už je tempo přímo vražedné, je mi jasné, že se blíží k vrcholu, já osobně k němu taky nemám daleko.

Dva tvrdé přírazy a zákazník se udělá. Šáhnu do svého klína a stačí pár pohybů a i já se dočkám onoho uvolnění. Myslím, že z té skvrny na své košili a části saka asi nebude moc nadšený, ale co. Vstanu z něj zrovna, když dohrála moje skladba a to zároveň značí konec mého čísla. Svůdnou chůzí se vydám zpět do zákulisí, doprovázen chtivými a hladovými pohledy publika. Tomu netrvá dlouho a probudí se z tranzu a své ruce konečně vytáhnou z kalhot a za hlasitého potlesku mě vyprovodí.

Znaveně dojdu do své šatny a švihnu s sebou na pohovku, proč jen ten sex je tak namáhavej…

Odepnu si boty, sundám podvazkový pás a zuju se, stáhnu si rukavice a všechno jen tak ledabyle hodím na podlahu. Vezmu si ručník a zapluju do sprchy, která je součástí šatny. Zběžně se osprchuju, usuším a jen v županu se vrátím do pokoje. Netrvá dlouho a slyším klepání na dveře. Vyzvu dotyčného dál a ve dveřích se objeví Mickyho hlava následovaná talířem se smaženým sýrem a hranolkama.

„Podává se večeře,“ usměje se a odůvodní svůj příchod.

„Děkuju,“ pozvu ho dál a hladově se vrhnu po talíři.

„Dnes ses teda vytáhl, byls fantastický,“ začne mluvit, zatímco sleduje, jak se láduju.

„Copak já někdy fantastický nejsem?“ zeptám se ho dotčeně s plnou pusou hranolek. Jen se uchechtne.

„To jsem neřekl, jen jsi dnes byl víc v ráži než jindy, ani netušíš, jakej jsme pak měli nával na baru. Všichni museli hasit žízeň z toho, jak jim bylo horko a jak byli nažhavení, a hned na to začala ta tvoje skupinka pokřikovat něco ve smyslu ´Všechno pití na náš účet´,“ zakončí svůj proslov. Musím se tomu smát, div mi nezaskočí kus sýra.

„A neměl bys být teda spíš za barem a obsluhovat, když máte takovej frmol?“

„Nemusíš se strachovat, ti blázni se velmi brzo zklidnili a s tím zvaním to už nebylo tak žhavý a navíc většina zákazníků odchází ihned po tvém vystoupení,“ vysvětlí mi.

„Aha,“ usoudím suše a opět se plně věnuju jídlu.

„A co tahle udělat jedno číslo speciálně jen pro mou maličkost?“ zeptá se z ničeho nic Micky, přičemž mě nezapomene počastovat svůdným mrknutím a mlsným olíznutím.

Řeknu to tahle, i přesto že se věčně škádlíme a já se ho snažím odpálkovávat, jak to jen jde, tak ve skutečnosti je to fakt sexy kluk – krátké černé vlasy, modré oči a ve tváři šibalský výraz - a já mám, co dělat, abych se udržel a nevystrčil na něj tu svou prdelku a nenechal se od něj pořádně ošukat.

„Si nějak věříš,“ skloním se k němu, div se naše rty nedotýkají.

„To si piš, sedíš mi tu jen v županu a já mám na tebe fakt velkou chuť,“ odpoví mi a já můžu slyšet tu touhu v jeho hlase.

„Jdi do prdele,“ zavrčím mu do obličeje.

„S radostí a děkuju za pozvání,“ s těmito slovy se na mě okamžitě vrhne a začne mě zběsile líbat a rozvazovat župan.

Asi se budu muset znova osprchovat, až skončíme…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Hatachi, 28. 7. 2018 15:31)

WOW...to byla exibice. S takovým číslem se nedivím, že má chlapec úspěch.
Moc hezké to bylo...

..

(Sayuri , 20. 9. 2014 11:50)

Katy nechces napsat druhou cast? Je to fakt uzasne.

...

(CeCe, 23. 2. 2013 22:49)

Jak jsem slíbila, tak všechno komentuju xD *jojo, CeCe udělá cokoli, aby se nemusela učit* tááákže celá klávesnice poslintaná a povídečka vytisknutá. To zaprvé. A zadruhé, Cherry je úúúžasnej. Po patnáctý už to čtu. Pořád a pořád ♥ moc mě to baví ♥ neustále dokola ♥ *vůbec jí nehrabe* ale jsem šťastná - tahle dvojice je nejlepší

Ťuťí

(Ruby, 30. 7. 2012 17:40)

To je ale :D asi nechceš udělat druhou část, co?

Heej :D

(Mysticia-sama, 2. 6. 2012 10:56)

Tak to je brutální masakr! Dokonalý!

jááj

(Frux, 4. 5. 2012 17:02)

Ty vole, tak to bylo něco..Poslintala jsem si klávesniciii! úžasný to bylo. A ten konec mmm..

OUOHOHOU

(Kik, 16. 3. 2012 11:56)

tO BOLO FAKT super :OO Fakt zážitok také niečo čítať :D Hlavne ten koniec s Mickeym .. :P

He...hehehe...hehe...he

(Luli(na), 13. 3. 2012 11:23)

myslím, že chápeš, jak asi vypadám, viď? Totálně hladový výraz a muhííí a ňahááá a kruci! Moje matka stojí za mnou! *padla* No nic, napsala bych ti toho víc, můj obdiv nezná hranic, ještě teď mám tendence pištět, jenže... matka pořád stojí z mnou - sice je mi zády, ale... em, nebudu riskovat a raději padám z téhle stránky, než to uvidí, nebo než si nedejbože něco přečte, ještě by ji skolik infarkt a to já nechci... takže... ještě jednou, dokonalá povídka, perfektní nápad... ou máj šupr šupr!

Waaau

(Widlicka, 12. 3. 2012 0:54)

Žhavý jako sopka ^^
tak kvůli takovému představení bych se tam přišla taky podívat (jako divák :-P) vůbec se těm lidem nedivím, že takové představení hltají, kdo by nehltal ^^

...............

(Rhea, 6. 3. 2012 23:46)

Moc hezká povídka. Takový odreagování. :-)

NADHERNÉ, SKVOSNE PROSTE BOMBA!!! :´DDD

(powergirl, 6. 3. 2012 19:52)

WOW O.o fakt fakt FAKT DOBRÝÝÝ!!!!!! :DDD moooooc se mi to libilo a je to opravdu dobre napsane takze za jeda a plus s velikáskou hvězdu ;) :)

Hezké

(Yuki-cat, 6. 3. 2012 15:43)

Trochu to otřáslo mou romantickou dušičkou, ale hezké :D