Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děkujeme!

1. 3. 2012

 Tak vzhledem k tomu, že nám začal další měsíc, rozhodla jsem se sem dát pár údajů a poděkovat Vám...

Návštvěnost za měsíc LEDEN - trochu opožděně, ale snad to nebude tak vadit - činí rovných 1700, což je myslím krásné číslo a to i vzhlem k tomu, že stránky byly založeny až 10.ledna.

Za ÚNOR to bylo 1924 návštěv a za to Vám pravdu moc děkujeme, vzhledem k tomu, že tento měsíc nebyl tak plodný, jak bychom si představovali, a proto nás těší Vaše přízeň!

Budu velmi ráda, když pod tento článek napíšete, co se Vám líbí nebo nelíbí, co byste tu chtěli, co Vám tu chybí. Tuto stránku jsme založli sice proto, že nás baví psát, ale píšeme i pro Vás a tak nás Váš názor zajímá...

Děkujeme a budeme se těšit na další měsíc s Vámi! :*

neko1.jpg

 

neko_yaoi_pocky.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super

(Yuki-cat, 5. 3. 2012 16:12)

Já souhlasím s Rhea, taky bych ráda víc dílů "Od nenávisti je k lásce jen kousek". Jen nejsem tak trpělivá, takže vás tímto honím. Honem, honem, něco sepište, ať mám co číst!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D
Malý trapný vtípek, vůbec mě neberte vážně, ale pro jistotu si pospěšte, než se z toho čekání zcvoknu.
ps: Dík moc za vaše psaní, nečetla jsem všechno, ale to k čemu jsem se zatím dostala, bylo skvělý. Jen tak dál a přeji, co nejvyšší návštěvnost. :)

.....................

(Rhea, 2. 3. 2012 17:01)

Já bych si ráda dočetla cyklus Od nenávisti je k lásce jen kousek. :-) Doufám, že bude brzo. :-) Ale nechci nikoho honit. :-D